SKU: BN818-100
Key Features
Phosphate Coat
Spring Steel
  • Log in to see if custom discounts apply
Ships from USA
Quality Guaranteed
Expert Support
BN818-100 DIN 471 Steel External Retaining Ring 100mm
Click image to enlarge
Technical Specifications
ID 94.5mm
Thickness 3mm