SKU: BN818-130
Key Features
Phosphate Coat
Spring Steel
  • Log in to see if custom discounts apply
Ships from USA
Quality Guaranteed
Expert Support
BN818-130 DIN 471 Steel External Retaining Ring 130mm
Click image to enlarge
Technical Specifications
ID 123mm
Thickness 4mm