SKU: BN818-135
Key Features
Phosphate Coat
Spring Steel
  • Log in to see if custom discounts apply
Ships from USA
Quality Guaranteed
Expert Support
BN818-135 DIN 471 Steel External Retaining Ring 135mm
Click image to enlarge
Technical Specifications
ID 128mm
Thickness 4mm