SKU: BN818-140
Key Features
Phosphate Coat
Spring Steel
  • Log in to see if custom discounts apply
Ships from USA
Quality Guaranteed
Expert Support
BN818-140 DIN 471 Steel External Retaining Ring 140mm
Click image to enlarge
Technical Specifications
ID 133mm
Thickness 4mm