SKU: BN818-150
Key Features
Phosphate Coat
Spring Steel
  • Log in to see if custom discounts apply
Ships from USA
Quality Guaranteed
Expert Support
BN818-150 DIN 471 Steel External Retaining Ring 150mm
Click image to enlarge
Technical Specifications
ID 142mm
Thickness 4mm