SKU: BN818-160
Key Features
Phosphate Coat
Spring Steel
  • Log in to see if custom discounts apply
Ships from USA
Quality Guaranteed
Expert Support
BN818-160 DIN 471 Steel External Retaining Ring 160mm
Click image to enlarge
Technical Specifications
ID 151mm
Thickness 4mm