SKU: BN818-420
Key Features
Phosphate Coat
Spring Steel
  • Log in to see if custom discounts apply
Ships from USA
Quality Guaranteed
Expert Support
BN818-420 DIN 471 Steel External Retaining Ring 420mm
Click image to enlarge
Technical Specifications
ID 400mm
Thickness 7mm