SKU: BN822-165
Key Features
PHOSPHATE COAT
SPRING STEEL
  • Log in to see if custom discounts apply
Ships from USA
Quality Guaranteed
Expert Support
BN822-165 DIN 472 Steel Internal Retaining Ring 165mm
Click image to enlarge
Technical Specifications
OD 174.5mm
Thickness 4mm